sobota, 23 kwietnia 2011

Światowy Dzień Książki


W tym roku Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich przypada dosyć pechowo w Wielką Sobotę - może to jest jedna z przyczyn tego, że tym razem wydawcy i księgarze nie rozpieszczali nas zbytnio promocjami. Szczególnie zawiódł w tym roku empik nie wprowadzając swojej dorocznej oferty trzech książek w cenie dwóch. Niemniej jednak przez dwa dni w tym tygodniu oferowali w sklepie internetowym książki o 30 % taniej - i na tej promocji udało mi się zaoszczędzić prawie 120 zł. :) A co kupiłem? Niestety tym pochwalę się później - dopiero po 3 maja. Chcę zrobić ładny stosik z tych książek (a stosiki robię tylko od Wielkiego Święta), co nie jest w tej chwili możliwe, bo w te dni trochę się przemieszczam i książki są akurat rozproszone. Póki co, aby zaznaczyć jakoś ten wyjątkowy dzień, zamieszczam żart rysunkowy braci Minkiewiczów, który ukazał się parę tygodni temu na łamach Przekroju. Nie ma to, jak złamać prawa autorskie w Światowym Dniu Praw Autorskich, co? ;)


(kliknij, aby powiększyć)

4 komentarze:

 1. Zgadzam się z Tobą jak najbardziej, na nic się nie można w tym roku połakomić:)
  Radosnego Alleluja

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma to jak poinformować świat, że się łamie prawo ;)
  A ja słyszałam, ale nie wiem na pewno, że świętowanie przesunie się o tydzień. Może zaczekaj na empikową promocję?
  Zresztą - najwyżej stosik Ci urośnie...

  Świątecznie pozdrawiam i życzę...transformacji wszystkich mądrych myśli (wyczytanych i własnych) w ekspresję codziennych działań lub bycia po prostu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, ksiegarnie zupelnie sobie w tym roku odpuscily. Nawet w tej empikowej super ofercie nie było słowa o zblizajacym sie Dniu Ksiązki. Wyglada na to, że dzięki tym 30 % majowy weekend rozkwitnie stosikami :).

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie stosiki rosną cały rok, ale tylko te z Dnia Książki są prawdziwie świąteczne i tak mocno promocyjne. :)

  Dzięki Wam za komentarze!

  OdpowiedzUsuń